Turkish English German
Yangın Tatbikatı

Bütün işletmeler her yıl en az bir defa yangın tatbikatı yapmak ve yaptırmak zorundadır. Yangın tatbikatınızı profesyonel yangın eğitmenleri eşliğinde yapın. http://www.medlifecenter.com sitesinde bulunan videoları ve slaytları indirerek daha önce almış olduğunuz yangın eğitimi bilginizi güncelleyebilirsiniz. 
Yangın Eğitimi almak için firmanızda yangın tatbikatı yaptırmak için hemen bizi arayınız.

Yangın eğitmenimiz önce teorik olarak yangın eğitimi vermektedir. Daha sonra uygun bir yerde kontrollü bir şekilde yangın çıkarıp herkesin teker teker yangın tüpü kullanarak yangına müdahale etmeyi öğretmektedir. Yangın tatbikatı sayesinde bütün herkes konuyu canlı bir şekilde yaşamakta ve bizzat tatbik etme imkanı bulmaktadırlar. 

Yangın tüpleri nerede bulunmalıdır, kaç tane yangın tüpü bulundurulmalıdır, yangın tüpü nasıl kullanılır, hangi yangında hangi yangın tüpü çeşidi kullanılır, yangın önleme yöntemleri ve yangın söndürme yöntemleri nelerdir vb sorularının cevabını http://www.medlifecenter.com sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. 

İstanbulda yangın eğitimi veren firmalar, istanbulda yangın tatbikatı yapan firmalar, yangın tatbikatı kaç yıl geçerlidir, yangın tatbikatı nasıl yapılmalıdır, yangın eğitimi sertifikası zorunluluğu vb sorularının cevabı için hemen bizi arayınız, 0 553 714 85 99 

Medlifecenter Sağlık ve Eğitim Hizmetleri olarak yangın eğitimi ve yangın tatbikatı alanında lider kurumlardan biri olarak hizmet vermekteyiz. 

ARA   WHATSAPP