Turkish English German
Temel Yangın Eğitimi
İstanbulda yangın eğitimi veren kurumlar ve istanbulda yangın tatbikatı yapan kurumlar denilince akla ilk gelen kurumlardan birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Alanında uzman, Üniversite onaylı sertifikalı ve yetkilendirilmiş yangın eğitmenlerimizle hizmet vermekteyiz. 

Firmanızda yangın eğitimi verilmesini isterseniz ve/veya firmanızda yangın tatbikatı   yapılması isterseniz detaylı bilgi ve randevu için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Yangın maddi hasarı çok fazla olabilen afetlerden biridir. Oluş biçimine ve çıkış biçimine göre çeşitleri bulunmaktadır. Yangın çeşitlerine göre farklı söndürme teknik ve malzemeleri vardır.
Özellikle sanayi tipi yangınlar ve çok katlı binalarda ve iş hanlarında meydana gelen yangınlar büyük önem arz etmektedirler. Yangın çıkmadan önce alınması gereken tedbirleri alırsak yangınları büyük oranda önlemiş oluruz. Her yıl yapacağımız yangın tatbikatı bu kapsamda büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple her konuda olduğu gibi bu konuda da eğitim çok önemlidir.
Yangın Eğitimi ve Yangın tatbikatı son zamanlarda en çok gündeme gelen konular arasında yer almaktadır. Sektördeki ihtiyacı karşılamak ve insanlara hizmet sunmak amacıyla çalışan yangın eğitmenlerimiz http://www.medlifecenter.com bünyesinde hız kesmeden eğitimlerine devam etmektedirler.

Alanında uzman yangın eğitmenleri tarafından hazırlanan   http://www.medlifecenter.com  sitesine sizlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz slayt ve videoları ekledik.
http://www.medlifecenter.com olarak yangın eğitimi alanında İstanbul da yangın eğitimi veren kurumlar arasında olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Binaların korunması hakkında yönetmelik kapsamında düzenlenen yangın eğitimi ve yangın tatbikatı faaliyetleri sertifikalı yangın eğitmenleri tarafından verilmektedir.


Detaylı bilgi için http://www.yanginegitimi.istabul sitesini de ziyaret edebilirsiniz.
 
ARA   WHATSAPP