Turkish English German

HİJYEN SERTİFİKASI

            Hijyen Eğitimi Sertifikası sadece çalışma hayatında zorunluluk olarak görülmemelidir. Hepimiz evlerimizde de gıda vb. malzemelerle sürekli temas halindeyiz. Evimizde yiyecek içecek hazırlıyoruz, tüketiyoruz. Hijyen kurallarını bilmezsek ve uygulamazsak kendimize de aile bireylerimize de ciddi anlamda zararlar verebiliriz. Bulaşıcı bir hastalıktan ölüme kadar giden tablolarla karşılaşabiliriz. Hijyen Eğitimi sadece gıda ile ilgili alanda düşünülmemelidir. Hijyen Eğitimi Belgesi olan bireyler normal yaşantıları içinde de bilinçli hareket edebilirler.  Kişisel hijyen her şeyin başında gelmektedir. Kişisel hijyen kurallarına tam anlamıyla uyarsak bir çok hastalığı da önlemiş oluruz. Elleri sık sık yıkama, Tırnakları düzenli aralıklarla kesme, saç-sakal temizliği, Kılık-kıyafet temizliği vb. konular çok basit konular gibi algılansa da hayati önem arz etmektedir. Kişisel hijyene ek olarak bulunulan ortamın hijyeni ve temizliği de çok önemlidir.

            Hijyen Eğitimi Sertifikası alma zorunluğu, Hijyen Belgesi alması gereken alanlar ; gıda üretimi ve su-su üretiminde çalışanlar, güzellik salonları, berberler, kuaförler, kaplıcalar, hamamlar, masaj salonları, oteller, pansiyonlar, misafirhaneler vb. yerler olarak belirlenmiştir. 2013 yılında yayınlanan Hijyen Eğitimi Yönetmeliği gereği tanınan 1 yıllık süre dolmuş olup çalışma hayatındaki herkes ( işletme sahipleri dahil) Hijyen Eğitimi almalıdır. Çalışan herkesin Hijyen Eğitimi Belgesi olması gerekmektedir.

        Kişisel hijyen alışkanlığını çocuklarımıza küçük yaşlarda kazandırmalıyız. Çalışma hayatında belirli alanlarda çalışanlara Hijyen Eğitimi Sertifikası alma zorunluluğu getirildi. 

Hijyen Eğitimi sonrası Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Hijyen Eğitimi Sertifikası, Hijyen Eğitimi Belgesi veya Hijyen Eğitimi sertifikası almaya hak kazanmış olacaksınız.

            Hijyen Eğitimi nereden alınır ? , Hijyen Sertifikası nereden alınır ? sorularının cevabını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Hijyen Eğitimi Fiyatları konusunda bilgi almak için konunun uzmanı  http://www.medlifecenter.com ile iletişime geçiniz.

           Uzman Eğitmenlerimiz  tarafından hazırlanmış olan http://www.medlifecenter.com  internet sitesi aracılığı ile Hijyen Eğitimi Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

            Hijyen Eğitimi Sertifikaları ömür boyu geçerlidir. Konu sadece çalışma alanlarında değil ailevi ortamlarımızda da büyük önem arz etmektedir. Hijyen Eğitimi hakkında aile bireylerimizi de bilinçlendirmeliyiz ve onlarında eğitim almalarını sağlamalıyız.

            http://www.medlifecenter.com  internet sitesinde hijyen eğitimi videoları bulunmaktadır. Hijyen Eğitimi Fiyatları konusunda en uygun teklifi 0 553 714 85 99  nolu telefonu arayarak alabilirsiniz.

            İstediğiniz zaman , istediğiniz yerde kurumunuza-firmanıza gelerek çalışanlarınıza yerinde hijyen eğitimi veriyoruz. İstanbul da hijyen eğitimi, izmir' de hijyen eğitimi, ankara da hijyen eğitimi, Özellikle İstanbul da hijyen eğitimi soruları çok sorulmaktadır.     

ARA   WHATSAPP