Turkish English German
Türkçe Dil Eğitimi

Dünyada 250 milyondan fazla kişinin Türkçe konuştuğunu biliyor muydunuz? Her yıl iş, tatil ve evlilik sebebiyle milyonlarca turistin ülkemize geliyor. Farklı ülkelerde, farklı kültürlerden gelen, farklı yaşamlara sahip milyonlarca kişi, ortak bir noktada buluşuyor; ortak dil, Türkçe.

Bir ülkeyi tanımanın en iyi yolu insanları tanımaktır. İnsanları tanımak, o ülkenin dilini öğrenip onlarla iletişim halinde olmaktan geçer. Amacımız, Türkçeyi size en iyi şekilde öğretip Türkiye’ye daha çabuk adapte olmanızı sağlamaktır.

Danışmanlarımız müşterilerin istekleri doğrultusunda Türkçe dil kursları ve kültürel çalışmalara yönelik esnek ve yetkin organizasyonlar düzenler. Türkçe Dil ve Kültür Programı müşterinin istek ve ihtiyacına göre Türkiye’ye gelmeden önce ya da sonra başlayabilir. Müşterileri ile yapılan görüşmede belirlenen ihtiyaca göre uygun dil kursları ve kültürel çalışmalar belirlenir. Oluşan seçeneklere göre de kayıt ve yerleştirme işlemleri tamamlanır. Program içeriği ve katılım seçenekle; kişile , gruplar , yetişkinlere, çocuklara vs. göre farklı şekillerde belirlenebilir.

ARA   WHATSAPP