Turkish English German

HİJYEN EĞİTİMİ SERTİFİKASI


Meb Onaylı Hijyen Eğitimi Sertifikası zorunluluğu kapsamında olan işletme veya şahıslara alanında uzman eğitimcilerimizle hizmet vermekteyiz. 

İstanbul da hijyen eğitimi veren kurumlar, istanbul da hijyen eğitimi sertikası nasıl alınır, hijyen eğitimi sertifikası nedir, hijyen eğitimi başvuru formu, hijyen eğitimi sınav soruları, hijyen eğitimi yönetmeliği vb  sorularının cevabı için bize ulaşabilirsiniz. 

2013 yılında çıkan yönetmelik doğrultusunda Gıda ve Se Sektöründe Çalışanlar ile Güzellik ve Saç Hizmetlerinde çalışanların hepsi Hijyen Eğitimi almak zorundadır.  Eğitim sonrasında katılımcılara MEB Onaylı Hijyen Eğitimi Sertifikası / Hijyen eğitimi Belgesi verilmektedir. Verilen sertifikalar ömür boyu geçerlidir.

Sağlık ve hijyen konularının önemi tartışılamaz. İnsan sağlığı ve insan hayatı asla ve asla riske atılamaz, atılmamalıdır. Yasal açıdan ciddi sıkıntılara sebep olabilir. Yasaların haricinde vicdanen de çok sıkıntılı bir duruma sebep olabilir. Bu sebeple Hijyen Eğitimi almayı ihmal etmeyin ve almış olduğunuz eğitim kapsamında anlatılan konulara mutlaka riayet edin.

Çok basit, temel konular gibi gözüksede çok ciddi derecede önemli olan konulardır. En ufak bir ihmal çok ciddi rahatsızlıklara ve hatta ölümlere bile yol açabilir. Bu sebeple Hijyen Eğitimi ihmal edilmememelidir. 

Düzenli olarak eğitimler tazelenmeli ve personellerde farkındalık oluşmasını sağlanmalıdır. Hijyen Eğitimi Sertifikası olmayan personel çalıştırılamaz, çalıştırılmamalıdır. Hijyen Eğitimi Belgesi kapsamında çalışanlara kişisel hijyen başta olmak üzere çalışma ortamı vb hususlarda dikkat etmesi gereken hususların hepsi aktarılmaktadır.

Hijyen Eğitimi verdiğimiz kurumlara talep etmeleri ve anlaşılması durumunda Gıda ve Hijyen alanında danışmanlık ve denetim hizmetleri de sunmaktayız. 

Medlifecenter Sağlık ve Eğitim Hizmetleri olarak  firmalara kurumlara yerinde eğitim imkanı sunmaktayız. Firmanızda Hijyen Eğitimi aldırmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz ve randevu oluşturunuz. 
http://www.medlifecenter.com sitezini ziyaret ederek detaylı bilgilere, eğitim sunum ve videolarına ulaşabilirsiniz.


 
ARA   WHATSAPP