Turkish English German
Hijyen Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır? Gıda ve Su sektöründe çalışan herkesin ayrıca güzellik ve saç hizmetleri sektöründe çalışan herkesi Hijyen Eğitimi alması gerekiyor. Almış oldukları bu eğitim sonrasında kişilere Hijyen Eğitimi Sertifikası, kurs bitirme belgesi düzenlenmektedir. Alınan bu sertifika ömür boyu geçerli olup, bu sertifika olmadan kişilerin çalıştırılması yasaklanmıştır.

Hijyen Eğitimi Sertifikası, Hijyen Sertifikası olmadan çalışmanın cezası kişi başı 1000 TL ile 1700 TL arasında değişmektedir. Medlifecenter Sağlık ve Eğitim Hizmetleri firmalara yerinde eğitim imkanı sunarak, çalışma zamanlarındaki kesintiyi en aza indirerek hijyen eğitimi almalarını ve Hijyen Sertifikası sahibi olmalarını sağlamaktadır.

http://www.medlifecenter.com sayfasını ziyaret ederek Hijyen Eğitimi Hakkında detaylı  bilgi sahibi olabilirsiniz. Hijyen Belgenizi kaybetmeyin.Fotokopisini çekerek çoğaltın. İşe girerken sizden hijyen belgesi isteyen firmalara fotokopi hijyen belgesi veriniz. 

Hijyen Eğitimi zorunluluğu ilgili alanlarda çalışan herkesi kapsamaktadır. Garsonlar, kasiyerler ve motorlu kuryeler bunlardan bazılarıdır.

İstanbul' da Hijyen Eğitimi veren kurumlar arasında önde gele kurumlardan olan Medlifecenter Sağlık ve Eğitim Hizmetleri kurumu http://www.medlifecenter.com sitesi aracılığı ile sizleri her zaman bilgilendirmeye hazırdır. Hijyen Eğitimi slaytları, Hijyen Eğitimi videoları, Hijyen eğitimi sınav soruları, Hijyen sertifikası başvuru formu, vb her türlü destek dökümanı siteden bulabilirsiniz.

ARA   WHATSAPP