Turkish English German
Adıyaman Emlakçı Belgesi Sınavı Adıyaman da Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarına katılmak için hemen bizi arayın ve kayıt oluşturun. Sınırlı kontenjanımızdan faydalanın. Sınava Yönelik Hazırlamış olduğumuz özel eğitim programı ile sınava biliçli bir şekilde girmenizi sağlamaktayız.

Seviye 5 sorumlu Emlak Danışmanlığı mesleki Yeterlilik Belgesi sınavı kapsamında 5  Aralık 2019 tarihi itibariyle Emlak Danışmanlığı Belgesi olyanlar ve ofislerine Ticaret İl Müdürlüğünden Yetki Belgesi almayanlar artık emlakçılık yapamayacaklar.

İlgili Yönetmeliğin yürürlüğüğe girdiği tarih itibariyle, belirli şartlar altında emlakçılık yapanlar bazı maddelerden muaf tutulmuştur.

Yönetmelik öncesi emlak danışmanlığı belgesi olanlar, ve vergi levhası olanlar ve ayrıca herhangi bir oda kaydı olanlarla ilgili özel maddeler vardır. 

Adıyaman ili ve tüm ilçelerinde (Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut ) Emlakçılık Belgesi almak isteyenler ve Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyenler hemen bizi arayın ve kayıt oluşturun.

Adıyaman ili ve ilçeleri temsilcimiz ile sizi irtibatlandıralım. 

http://www.medlifecenter.com/Emlak-Myk.html#.XatiZ-gza00

0 554 536 78 74 // 0 553 714 85 99 //
ARA   WHATSAPP