Turkish English German
Temel İlkelerimiz

TEMEL İLKEMİZ ; KORUMAK-BİLDİRMEK VE KURTARMAK

Temel İlkemiz , Eğitimli bireylerden oluşan bir toplum olmamız yönünde kurum olarak ülkemize ve milletimize fayda sağlayabilmek

İş güvenliği kapsamında alınması gereken hizmetleri ve eğitimleri alanında uzman personellerimizle kurumlara sunmaktayız.

İlk yardım eğitimlerinin sadece yasal bir zorunluluk olarak algılanmasının önüne geçmek istiyoruz. İlkyardım bilgimizi gerektiğinde en yakınlarımız ve en sevdiklerimiz içinde kullanmak durumunda olabileceğimizi  aklımızdan çıkarmamalıyız.

Toplumumuzu İlkyardım eğitimleri hakkında biliçlendirmek, var olan bilgilerini güncel tutmak, ilkyardım kuralları ile ilgili değişikliklerden haberdar etmek ,acil sağlık hizmetlerinin işleyişi hakkında bilgi sahibi yapmak kısacası durumsal bir farkındalık oluşturmak istiyoruz.

Medlifecenter Sağlık ve Eğitim Hizmetleri olarak hizmet vermiş olduğumuz Mesleki Yeterlilik Belgelendirme, Mesleki Yeterlilik Sınavı, Hijyen Eğitimi, Yangın eğitimi, Yangın Tatbikatı ve diğer faliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi için http://www.medlifecenter.com sitemizi ziyaret ediniz. 

Mesleki Yeterlilik Belgesi, 120 Saatlik Emlak Eğitimi (online eğitim - Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği Kapsamın da) Mesleki Yeterlilik Sınavı, Mesleki Eğitim Belgesi, Yangın Eğitimi, Yangın Tatbikatı, İş Hijyeni Ölçümü, Ortam Ölçümü, Mobil Sağlık Hizmetlerialanında sektörde kaliteli ve etkin hizmetler sunmak amacındayız.


ARA   WHATSAPP