Turkish English German
Ulv Cihazı, Dezenfeksiyon Makinası Fiyatları

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Hijyen Eğitimi Sertifikası eğitimlerimiz kapsamında detaylı olarak anlattığımız dezenfeksiyon işlemi hakkında sizlere kısa bilgilendirmeler yapacağız.

Temizlik nedir ? Hijyen nedir ? sorusunu sorunca genelde insanların kafası karışmaktadır. Nasıl yani ikisi aynı şey değil mi ? şeklinde cevap vermektedirler.

Temizlik ve Hijyen iki farklı kavramdır. Temizlik herhangi bir yüzeyin bez vb. Herhangi bir materyalle silinmesi ve kalıntı, kırpıntı vb parçacıkların yüzeyden alınmasıdır. Buraya kadar yapılan uygulamada hijyen kavramı söz konusu değildir.

Hijyen kavramı başlı başına başka bir işlemdir. Temizlikten sonra, bir takım kimyasalları ve dezenfektanları kullanarak yapılan yüzey temizleme işlemi sonrası hijyen kavramı ortaya çıkmış olur. Bu işleme esasında dezenfeksyion denilmektedir. Dezenfeksiyon işlemi yapıldıktan hijyen kavramı ortaya çıkmış olur.

Detaya inecek olursak temizlik çok ileri bir aşama değil, basit bir uygulamadır. Temizlik gözle görülmeyen mikroorganizmalara etki ihtimali yok denecek derecede azdır.

Dezenfeksiyon işlemi esnasında bir takım kimyasalları ve dezenfektanları kullanarak ortamda gözle görülmeyen mikroorganizmaları da yok etmiş oluruz. Tam anlamıyla hijyen sağlanmış olur.

Son zamanlarda ulv cihazı, dezenfeksiyon makinası ve ilaçlama makinaları ile dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. Aerosol sisleme yöntemi ile Ulv cihazındaki, dezenfeksiyon makanisındaki uygulamak istediğimiz dezenfektan yüzeylere ve ortama mikropartiküller şekilnde yayılır ve daha kalıcı ve etkili olmaktadır.

Medlifecenter Sağlık, Hijyen, Eğitim ve Belgelendirme Hizmetleri kurumu olarak sizlere en doğru Ulv cihazı, Dezenfeksiyon makinası almanız yönünde ve ayrıca bu cihazlarda kullanmak üzere en doğru-en etkili dezenfektanları kullanmanız yönünde danışmanlık yapmaktayız. https://medlifecenter.com/e-shop/ULVIlaclamaveDezenfeksiyon.html ziyaret ederek sizler için derlediğimiz Ulv Cihazı ve Dezenfektanlardan oluşan ürün yelpazemizi görebilirsiniz.

Dezenfektanlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylı, Biyosidal ruhsatlı, Üniversite raporları olan dezenfektanlardır. Son zamanlarda etkisi ve kalıcılığı daha fazla olduğu tespit edilen ve insan sağlığına hiç bir zararı olmayan Nano Gümüş dezenfektanlarımız, en çok kullandığımız ürünler arasında yer almaktadır. Nano Gümüş Nanoksia dezenfektanımız hakkında detaylı bilgi almak ve Bakanlık Onaylı evraklarını incelemek için https://medlifecenter.com/e-shop/ULVIlaclamaveDezenfeksiyon.html ziyaret edebilirsiniz.Dezenfektanlarımız arasında nano gümüş olmayan konvansiyonel tip dezenfektanlarımız da vardır. Pron Up dezenfektan, Bioxeco dezenfektan, Huwasan vb dezenfektanlarımız hakkında da size ayrıntılı bilgi verilecektir.

Ulv Cihazı nereden alınır? Ulv cihazı fiyatları, Dezenfeksiyon makinası nereden alınır? Dezenfeksiyon makinası fiyatları , Ulv cihazı nasıl kullanılır ? Dezenfeksiyon makinası nasıl kullanılır? Sorularının cevabını almak için ve kafanıza takılan herhangi bir soru için 0 553 768 85 10 nolu telefonları aramakta tereddüt etmeyiniz. https://medlifecenter.com/e-shop/ULVIlaclamaveDezenfeksiyon.html ziyaret edebilirsiniz.


ARA   WHATSAPP