Turkish English German
İlk Yardım Herkese Şart

İLK YARDIM ÖĞRENİN HAYAT KURTARIN

Sadece doktor ve sağlık çalışanları hayat kurtarabilir diye biliniyor. Ancak İlk Yardım Eğitimi alarak sizlerde hayat kurtarabilirsiniz. İlk Yardım Eğitimi alan her insan hayat kurtarabilir.
Sağlık Bakanlığı Onaylı Temel İlk Yardım Eğitimleri Kurumlar ve sirketler için çalışan sayısına oranla zorunlu hale getirildi .Az tehlikeli iş yerleri 20 kişide 1 ilk yardımcı, Tehlikeli İş Yerleri 15 kişide 1 İlk Yardımcı , Çok Tehlikeli İş Yerleri 10 kişide 1 İlk yardımcı bulundurma zorunluluğu var.
İlk Yardım Eğitimlerini zorunlu olmasından öte gönüllülük esasına göre hepimizin alması gerektiğini düşünen İlk Yardım Eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu internet sitesi aracılığıyla  http://www.medlifecenter.com toplumu bilinçlendirmeye ve farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz.

İlk Yardım Eğitmenlerimiz, sizleri hayatınızda öğrenebileceğiniz en önemli bilgileri öğrenme konusunda çabuk davranmanız ve ertelememeniz konusunda uyarıyor. 2 gün süreli İlk yardım kursu’ na katılan ve sonrasında yapılan İlk yardım sınavı ‘ndan başarılı olan kişilere 3 yıl süre geçerli İlk Yardımcı kimlik kartı ve ilk yardımcı sertifikası verilmektedir.İlk Yardım Eğitimi fiyatı her yıl İl Sağlık Müdürlükleri tarafından belirlenmektedir.

Kazalarda ve yaralanmalarda ilk dakikaları altın dakikalar olarak adlandıran İlk Yardım Eğitmenlerimiz özellikle 4-6 dakikada kişinin hayatını kaybedebileceğini vurgulamaktadır. İlk Yardım Kursları kişiye ne zaman neyi yapması gerektiği yada yapmaması gerektiğini tam anlamıyla öğretmektedir.
http://www.medlifecenter.com sayfasını ziyaret ederek İlk Yardım Eğitimi, ilk yardım sertifikası, ilkyardımcı  hakkında güncel gelişmeleri takip edebilir, İlk Yardım Eğitimi Sunumlarını ve İlk Yardım Eğitimi videolarını  ve İlk Yardım Sınav Sorularını hazır bir şekilde bulabilirsiniz.İlk Yardım Eğitmenlerimiz, öncelikle sitede bulunan İlk Yardım Bilginizi Test Edin bölümünden kendinizi test etmenizi ve sonuca göre karar vermenizi tavsiye etmektedir.

ARA   WHATSAPP