Turkish English German
2013 yılında yayınlanan Hijyen Eğitimi Yönetmeliği gereği belirlenen çalışma alanlarında çalışanlara Hijyen Sertifikası alma zorunluluğu getirildi.
Hijyen Eğitimleri çalışma alanlarına göre göre gruplandırılmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Hijyen Sertifikanızı en uygun şartlarda almak için bizimle iletişime geçiniz. Firmanızda, kurumunuzda en uygun fiyatlarla Hijyen Eğitimi imkanı sunuyoruz. Hijyen Eğitimi Yönetmeliği gereği gıda ile ilgili yerlerde çalışanlar, otel - pansiyon- misafirhane gibi yerlerde çalışanlar, su üretim alanları-kaplıca-hamam- güzellik salonu - berber- kuaför vb. yerlerde çalışanlar Hijyen Sertifikası almak zorundalar. Hijyen Sertifikası almayan kişi ve kuruşlara ilgili yönetmelik ve kanun gereği 1000 tl kadar idari para cezası verilebilmektedir. 

Hijyen Eğitimleri zorunluluk olarak düşünülmemelidir. Herkes gönüllü olarak hijyen eğitimlerine katılmalı ve en doğru bilgileri kaynağından öğrenmelidir. Hastalıkların ana kaynaklarının başında gelmektedir hijyen eksikliği. Hijyen kurallarının tam olarak uygulanmadığı kurumlarda ve toplumlarda hastalıklar daha çok meydana gelmektedir ve daha çok bulaşıcılık olmaktadır. İstanbul da Hijyen Eğitimi veren kurumlar arasında önde gelen eğitim kurumlarından olan http://www.medlifecenter.com sayesinde İzmir de hijyen eğitimi ve Ankara da hijyen eğitimi sorularınıza da cevap bulabilirsiniz. Alanında konunun uzmanı olan  eğitmenlerimiz , ücretsiz hijyen eğitimleri verilmesi gerektiğini düşünüyor. Ücretsiz Hijyen Eğitimlerinin ülke çapında yaygınlaştırılması gerektiğini savunuyoruz. 

Hijyen Belgesi olmayan personel iş bulamıyor. Hijyen eğitimi sonrasında almış olacağınız hijyen belgesi ve hijyen sertifikası ömür boyu geçerli olacaktır.

  0 553 768 85 10 nolu telefonu arayınız ya da http://www.medlifecenter.com sitesinde bulunan iletişim formunu doldurunuz ya da info@medlifecenter.com  adresine mail atınız.
ARA   WHATSAPP