Turkish English German
İlk Yardım Eğitimi Alın Hayat Kurtarın

İLK YARDIM EĞİTİMİ ALIN HAYAT KURTARIN


İlkyardım uygulamalarında kullanacağınız en önemli üç şey bilginiz, aklınız ve elleriniz olacaktır. Başka hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur. Çevre imkanlarından faydalanarak ve aklınızı kullanarak sakin bir şekilde ilkyardım bilginizi kullanın. İlkyardım herkesin sorumluluğudur. İlkyardım Eğitimlerini yasal zorunluluk olarak düşünmekten vazgeçin ve en yakınınızdan başlayarak çevrenize ilkyardım eğitimi almaları yönünde teşvikte bulunun. Çocuklarınızın da bu konuda bilgi sahibi olmalarını sağlayın.
Meydana gelen sağlık problemlerinde ölümlerin ve sakat kalmaların çok yüksek bir oranı ilk dakikalarda gerçekleşmektedir. Olay yerinde ilk dakikalarda yapılan bilinçli ilkyardım uygulamaları ölümleri ve sakat kalmaları ciddi oranda azaltmaktadır.
İlk Yardım Eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu internet sitesinde  http://www.medlifecenter.com  Bebeklerde İlk Yardım , Çocuklarda İlk Yardım, Kalp Krizinde İlk Yardım başlıkları altında ayrı ayrı videolar eklemiş ve hazır bir şekilde sizi beklemektedir.İstanbul İlk Yardım Eğitim Merkezleri ve Ankara İlk Yardım Eğitim Merkezleri  konularında konunun uzmanı İlk Yardım Eğitenlerimiz, ücretsiz ilk yardım eğitimi alınabilmesi yönünde çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyor.Bu konunun bir devlet politikası olarak ele alınması ve İlk Yardım Eğitim Ücretlerinin ivedi bir şekilde en aza indirilmesi gerektiğini düşünüyor.Çünkü her şeyde olduğu gibi ekonomik durumu iyi olan İlk Yardım Eğitimi Ücretine bütçe ayırabiliyor , bütçesi olmayan eğitimlere katılamıyor.İstanbul İlk yardım Eğitim Ücretleri 2017 yılı için 300+Kdv olarak belirlenmiştir.Ankara İlk Yardım Eğitimi Ücretleri 2016 yılı için 216+kdv olarak belirlenmiştir.
Şu an için bütçeniz uygun değilse http://www.medlifecenter.com  sayfasını ziyaret etmenizi ve İlk Yardım Eğitim Slaytları nı ve İlk Yardım Eğitim Videoları nı bir sistem dahilinde baştan sona takip etmenizi öneriyoruz.İlk Yardım Sınav Soruları bölümünden de kendinizi test edebilirsiniz.ARA   WHATSAPP