Turkish English German
Hijyen Belgesi
Hijyen Belgesi Nasıl Alınır ?

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Hijyen Eğitimi Belgesi almak isteyenler Medlifecenter Sağlık ve Eğitim Hizmetleri kurumuna doğrudan başvurabilir ya da  http://www.medlifecenter.com  internet sitesi aracılığı ile ön kayıt yaptırabilirler.

Halk Eğitim Onaylı Hijyen Belgesi, Hijyen Sertifikası, Hijyen Eğitimi olmadan çalışanlara ceza verilmektedir. Kişi başı 1000 tl ile 1700 tl arasında değişin miktarlarda cezası bulunmaktadır. 

İstanbul da Hijyen Belgesi nereden alınır, İstanbul da hijyen eğitimi veren kurumlar, İstanbul da hijyen sertifikası veren kurumlar?, İzmir de hijyen eğitimi veren kurumlar? , izmir de hijyen belgesi veren kurumlar, izmir de hijyen sertifikası veren kurumlar, Ankara da hijye eğitimi veren kurumlar, Ankara da hijyen sertifikası nereden alınır? , Ankara da hijyen belgesi ereden alınır ? vb sorularının cevabını  http://www.medlifecenter.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ömür boyu geçerli Hijyen Belgesi almak için gecikmeyin ve almış olacağınız Hijyen Eğitimi ve Hijyen Sertifikası ile çalışma hayatınızda profesyonelleşin.

Hijyen Belgesi nedir?, Hijyen belgesi nasıl alınır?, Hijyen Belgesi geçerlilik süresi, Hijyen belgesi kimler almalı, Hijyen eğitimi nedir, Hijyen eğitimi süresi nedir, Hijyen sertifikası nedir, hijyen sertifikası kaç yıl geçerlidir, hijyen belgemi kaybettim soruları en sık sorulan sorular arasındadır.

0 554 536 78 74 nolu telefonu arayarak, ön kayıt yaptırabilirsiniz. info@medlifecenter.com mail adresine mail atarak ön kayıt yaptırabilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.
ARA   WHATSAPP