Turkish English German
Ağrı Emlak Danışmanı Yetki Belgesi Nasıl Alınacak ? Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi kapsamında Türkiye' nin tüm il ve ilçelerinde sınavlar yapmaktayız. Sınava yönelik özel eğitim programları düzenlemekteyiz.

Ağrı ili ve tüm ilçelerinde (Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay,Tutak )
emlak işi yapan herkesin Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği kapsamında muafiyetler dışında Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belgesi alması gerekmektedir.

Seviye 5 Sorumlu Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi, Çalışma Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından akredite olmuş kurumlar vasıtasıyla düzenlenecek sınavlarla faaliyet yapılmaktadır.

Sınavlar 2 aşamalıdır. Test ve Performans sınavları olacak şekildedir. Test sınavında 3 birim vardır ve her birimden ayrı ayrı 20 soru sorulmaktadır. Performans sınavında 2 birim vardır ve 11 soru ve 28 soru olmak üzeredir. 

Ağrı ili ve ilçelerinde emlak danışmanlığı mesleki yeterlilik belgesi almak isteyenler, hemen bizi arayın ve seviye 5 sorumlu emlak danışmanı mesleki yeterlilik belgesi için kaydınızı oluşturalım ve sınavınızı planlayalım.
Ağrı ili ve ilçeleri temsilcimiz ile sizi irtibatlandıralım. 

http://www.medlifecenter.com/Emlak-Myk.html#.XatiZ-gza00

0 554 536 78 74 // 0 553 714 85 99 //
ARA   WHATSAPP