Turkish English German
İlk Yardım Eğitim Slaytları İlk Yardım Eğitim Slaytları alanında uzman İlk Yardım Eğitmenleri tarafından hazırlanmıştır. İlk Yardım Yönetmeliği esasları doğrultusunda 13 konu başlığı altında hazırlanmıştır.
İlk Yardım Eğitim Slaytlarını ( Power Point Dosyalarını ) bilgisayarınıza indirerek , kaynak olarak kullanabilirsiniz. Ancak 5 yılda bir yapılan güncellemeleri takip etmelisiniz.
13 konuya ek olarak , minikler için 112 eğitimi adlı dosyayı da incelemelisiniz.İlk yardım herkese lazım:-))Çocuklarımıza da ilk yardım eğitimi aldırmalıyız ya da kendimiz ilk yardım eğitimi vermeliyiz.
Çocuklarda ilk yardım bölümümüzden ilgili videoları da izlemenizi öneriyoruz.
İlk yardım eğitim slaytlarını incelerken veya okurken eş zamanlı olarak ilgili ilk yardım videolarını da izlemenizi öneriyoruz.
Yapacağınız ilk yardım , kişiye verilen son yardım olmasın istiyorsanız , ilk yardım eğitimini alın ve bilinçli bir şekilde ilk yardım yapın. 
İlk yardımın tanımını, önemini ve amacını öğrenin ve çevrenizdeki herkese ilk yardım bilincini aşılamaya çalışın.İlk yardım sadece iş hayatında olanlara lazım değil.İlk yardım eğitimi aile bireylerimize de lazım olabilir.Bu sebeple yol çıkarak En yakınımızdan başlayarak annemizin, babamızın , eşimizin , çocuklarımızın , kardeşlerimizin ve diğer yakınlarımızın ilk yardım ve ilk yardım eğitimi  hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamalıyız.Hatta onlarında ilk yardım eğitimi almalarını sağlamalıyız ya da kendimiz ilk yardım eğitimi vermeliyiz. Uzman Eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmış olan bu internet sitesi ( www.medlifecenter.com ) aracılığıyla bilginizi güncel tutabilirsiniz.
Sayfalarımızda belirttiğimiz üzere ilk yardım eğitim fiyatları o an için size yüksek gelse bile şunu düşünmelisiniz !!! ( nelere nelere para harcamıyoruz ki )) hayatımızda öğrenebileceğimiz en önemli bilgileri öğrenmekten geri kalmamalıyız.
 
ARA   WHATSAPP