Turkish English German
14 Ekim 2020 tarihli Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği gereği, emlak sektöründe faaliyet göstermek isteyen herkesin, en az 100 saatlik eğitim aldığını gösteren Emlak Danışmanlığı SertifikasıMilli Eğitim Bakanlığı veya Milli Eğitim Bakanlığınca yetkilendirilen kurum ve kuruluşlar veya Üniversiteler tarafından onaylı  Emlak Danışmanlığı Mesleki Eğitim Belgesi ) 
alması gerekmektedir. Alınan eğitim en az 100 saatlik olmalıdır.
Medlifecenter Eğitim ve Belgelendirme kurumu olarak sizi zaman kaybından kurtarmak ve işlemlerinizi hızlandırmak için Uzaktan Eğitim Modülü olarak hazırlanan Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Eğitimine katılmanız gerekmektedir.

Kayıt olmak için gerekli evraklar; Nüfus cüzdanı fotokopisi ve Diploma / Öğrenim belgesi
Yukarıda belirtilen belgeleri bize ulaştırdıktan sonra ve Kurs ödemenizi yaptıktan sonra size bir kullanıcı adı ve şifre tanımlayacağız. Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile Uzaktan Eğitim sayfasından eğitimlere katılacaksınız ve en az 100 saatlik eğitim alacaksınız.

Daha önceden size belirtilen yerde ve belirtilen tarihte sınava girmeniz gerekmektedir. Sınava katılmak zorunludur. Sınav test şeklinde yapılacaktır ve eğitimde anlatılan konularla doğru orantılıdır.

Sınavda Başarılı olanlara Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı / Meb Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikası verilmektedir ve bu sertifikayı TTBS sistemine ( Taşınmaz Ticareti Bilgi Sistemi ) yüklemelisiniz. 

Uzaktan Eğitim / Online Eğitim Sistemi ile eğitim almanızı sağlıyor olacağız. İş ve zaman kaybı yaşamadan Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikanızı almanızı sağlıyor olacağız. 

Sizlere tanımlamış olacağımız kullanıcı adı ve şifresi ile Uzaktan Eğitim / Online Eğitim Modülü sayfasına gireceksiniz ve ilgili eğitim modüllerini bitirmeniz sonrasında ve size belirtilen yer ve zamanda sınava girmenizi sağlayacağız. 

Sınavınız test şeklinde olacak olup, başarılı olmanız durumunda Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite  Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgeniz tanzim edilecek olup, size verilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgesi hakkında detaylı bilgi almak, başvuru - kayıt için 0 553 768 85 10 - 0554 536-78-74- 0532 227-38 43 nolu telefonlarımızı hemen arayınız . 
ARA   WHATSAPP