Turkish English German
Ücretsiz İlk Yardım Eğitimi

Ücretsiz ilk yardım eğitimi

Firmalardan,kurumlardan ve özellikle okullardan talep olması durumunda ve yeterli sayı oluştuğunda ücretsiz ilk yardım eğitimi vermekteyiz. Eğitim programları yoğun olduğundan eğitim tarihi ve saati karşılıklı belirlenen en uygun zaman seçilecektir.

Ücretsiz İlk Yardım Eğitimlerimizin amacı ilk yardımla ilgili toplumda farkındalık oluşturmaktır. Özellikle ani kalp durmalarında ilk yardım,kalp krizlerinde  ilk yardım, hava yolu tıkanıklıklarında  ilk yardım, temel yaşam desteği gibi ilk yardım bilgileri öğretilmektedir.
İlk Yardım Eğitmenlerimiz tarafından verilecek olan Ücretsiz İlk Yardım Eğitimimiz seminer şeklinde olacak olup, yaklaşık 1 saat süreli olmaktadır.
Bir bilgi bir hayat kurtarır. Sen de öğren sen de hayat kurtar. İlk Yardım Eğitimleri ve İlk Yardım Eğitim Ücretleri hakkındaki tüm merak ettiklerinizi İstanbul ilk Yardım Eğitim Merkezleri ve Ankara İlk Yardım Eğitim Merkezleri ile çalışan İlk Yardım Eğitmenlerimize sorarak öğrenebilirsiniz. http://www.medlifecenter.com internet adresini de ziyaret ederek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
ARA   WHATSAPP