Medlifecenter ailesi olarak, '' Sağlık ve Yaşam Merkezi '' konseptiyle başladığımız ticari hayatımızda, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak hep birinci önceliğimiz oldu, bundan sonra da olmaya devam edecek.


Medlifecenter Sağlık Turizm Gıda İnşaat Eğitim Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.
olarak Eğitim ve Belgelendirme alanında yoğun olarak faaliyet gösterdik. Hizmet verğimiz firmaların Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Hijyen eğitimi ve Sertifikalandırma, İlk Yardım Eğitimi, Yangın Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Mesleki Yeterlilik Belgelendirme faaliyetlerini yerine getirmekteyiz.

Referanslarımız için bakınız, https://medlifecenter.com/Referanslar.html
Değişen dünyada online alışveriş ve e ticaretin giderek ön planda olması sebebiyle, bu platformda da yer alma kararı alarak yeniden yapılanma sürecine girdik. Hijyen Eğitim ve Belgelendirme faaliyetlerimizde kazandığımız tecrübe ve deneyimi, ürün tedarikçisi olma yönünde de kullanabileceğimizi kanaat getirdik. 

Özellikle Temizlik ve Hijyen Ürünleri, İş Güvenliği Ürünleri, Ev- Yaşam araç, gereç ve ürünleri kapsamında müşterilerimizin ihtiyacını en iyi seviyede karşılayabileceğini inandığımız ürünleri, müşterilemizin hayatını kolaylaştırmak maksadıyla mağazamızda bulundurma yönünde hareket ediyor olacağız.