Skip to main content

Hijyen Egitimi - Yangin Egitimi - Mesleki Eğitimler - İlk Yardım - İlaçlama Hizmetleri
0 553 714 85 99 *** 0 850 840 70 91 ***    
  Gayrimenkul       Uzaktan Eğitim Portalı

Kütüphane

Bilgi her zaman insanı güçlü kılar.Bilmeyen kişi boşlukta yaşar gibidir.Bütün bilgilerin önemli olması bir yana İlk Yardım Bilgisi daha önemlidir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Temel İlk Yardım Eğitimi alın ya da zamanınız-imkanınız yoksa www.medlifecenter.com sayfasından ilk yardım eğitimleri hakkında güncel gelişmeleri takip ediniz.
İlk yardım eğitim sunumları, ilk yardım eğitim videoları, ilk yardım sınavı soruları, bebeklerde ilk yardım, çocuklarda ilk yardım, trafik kazalarında ilk yardım, kalp krizlerinde ilk yardım vb konularda ayrı ayrı hazırlanan bilgi hazinesi istifadenize sunulmuştur.
Uzman Eğitmenlerimiz  tarafından hazırlanmış-derlenmiş olan ilk yardım kaynakları hakkında veya ilk yardım eğitimleri hakkında iletişime geçmek isterseniz info@medlifecenter.com adresine mail atabilirsiniz.
İstanbul İlk Yardım Eğitim Merkezleri 'nde çeşitli zamanlarda eğitimler vererek kendini geliştiren Eğitmenlerimiz İlk Yardım Eğitim Ücretleri hakkında yasal bir düzenleme yapılması gerektiğini düşünüyor.İlk Yardım Eğitimlerinin bir devlet politikası haline getirilip, tüm vatandaşlara ücretsiz ilk yardım eğitimi verilmesi gerektiğini düşünüyor.