Skip to main content

Hijyen Egitimi - Yangin Egitimi - Mesleki Eğitimler - İlk Yardım
0 553 768 85 10 *** 0 850 840 70 91 ***
       

Hijyen Eğitimi

Hijyen Sertifikası
 

Hijyen Eğitiminin farkında olalım ve lütfen eğitimlerimizi zamanında alalım ve personellerimize de zamanında aldıralım.


Hijyen Eğitimi Sertifikası kapsamında verilen eğitimde personellere kişisel hijyen eğitimi, bulunulan ortamın hijyen kuralları, kullanılan alet ve ekiplanların temizlik ve dezenfeksiyonu, gıdaların saklama koşulları, bulaşıcı hastalıklar ve zehirlenmeler konuları anlatılmaktadır. 

İstanbul' da Hijyen Eğitimi veren kurumlar hangileridir, hijyen eğitimi sertifikası nereden alınır, hijyen eğitimi sertifikası başvurusu nasıl yapılır, hijyen eğitimi sertifikası kaç yıl geçerlidir vb soruların cevabı için hemen bizi arayınız ! ! ! 

Hijyen Eğitimi Yönetmeliği gereği belirlenen sektörlerde çalışanlar işletme sahibi dahil, motorlu kurye dahil hijyen eğitimi alma zorunluluğu getirilmiştir. 

Hijyen Eğitimi kapsamında katılımcılara kişisel hijyen eğitimi, bulunulan ortamın ve çalışma ortamının temizliği ve hijyen kuralları, kullanılan alet ve ekipmanların temizlik ve dezenfeksiyonu, gıdaların saklama koşulları, bulaşıcı hastalıklar ve zehirlenmeler konuları detaylı olarak aktarılmaktadır. 

Hijyen Eğitimi Sertifikası olmadan çalışmak ve personel çalıştırmak yasaklanmıştır. Yapılan denetlemelerde tespit edilmesi durumunda kişi başı 1800 tl ye kadar ceza ödemek durumunda kalabilirsiniz.
Hijyen belgesini kaybedenler ne yapmalıdır? , hijyen eğitimi sertifikası nereden alınır ?

http://www.medlifecenter.com sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.